Domain Kayıt ve Web Hosting

- Domin Kayıt.

            Domain ismi, sizin veya sahip olduğunuz firmanın internetteki adresidir. Size ancak bu adres sayesinde ulaşılabilir... Alan adınızın size uygun ve hatırlanabilir olması, siteniz için önemlidir. İnternet adresinizin olması için şirket isminizin uluslararası bilgisayar sistemlerine kayıt ettirilmesi gerekmektedir. Bu işlem domain kaydı (Domain Registeration) olarak adlandırılmaktadır.

            Alan adınız olmadan Internet üzerinde kendinize ait akılda kalıcı, uzun süreli ve güvenli bir web sitesi oluşturamazsınız. İnternet üzerinden kendi tanınımınızı ve reklamlarınızı kendi web siteniz üzerinden yapamazssınız.

     

- Web Hosting

            Web Hosting web sayfalarınızın sunucular üzerinde barındırılması ve ziyaretçilere sunulmasıdır. Web sitenizin 7 gün 24 saat hızlı ve erişilebilir olması için güvenilir bir host ile çalışmanız gerekir.

            AnalizNET Hosting servisini, Analiz Computer bünyesindeki Host Serverinden yapmakta

 

Kuruluşunuzu Ülke Sınırlarının Dışına Ulaştırın

Ülkemizde ve tüm dünyada kurum ve kuruluşlar firmalarını, hizmetlerini yada ürünlerini daha iyi tanıtabilmek ve daha kolay ulaşabilmek için, internete büyük bir hızla geçiş yapıyorlar. AnalizNET olarak, çağdaş internet anlayışıyla sizi yurt içi ve yurt dışında 200 milyon potansiyel müşteri ile tanıştırıyoruz.